EDEBİYAT FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Yağmur
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:13 pm tarafından onurturanli

» KARANLIK
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:11 pm tarafından onurturanli

» UNUTMA.
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:04 pm tarafından onurturanli

» Çeviri - Sözlük Siteleri
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:17 pm tarafından Hipotenüs

»  PC Duvar Kağıdı Siteleri
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:17 pm tarafından Hipotenüs

» Resim Siteleri - Resim Arşivleri
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:16 pm tarafından Hipotenüs

» Arama Motorları
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:16 pm tarafından Hipotenüs

» Müzik Dinleme Siteleri
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:15 pm tarafından Hipotenüs

» E-Mail Siteleri
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:15 pm tarafından Hipotenüs

» Video İzleme Siteleri

» sizce kaç varlık sayılmıştır?
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:14 pm tarafından Hipotenüs

» adem ve havva...!
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:13 pm tarafından Hipotenüs

En iyi yollayıcılar
Admin (60)
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Vote_lcap2Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Voting_bar2Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Vote_rcap2 
Hipotenüs (52)
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Vote_lcap2Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Voting_bar2Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Vote_rcap2 
Hikmet (13)
nilüfer (7)
siirdostu (5)
anahro (4)
mst.altay (3)
onurturanli (3)
hakan (2)
duyarganc (2)

Anahtar-kelime

Ziyaretçi Defteri
Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Ziyare12
Istatistikler
Toplam 35 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Dava

Kullanıcılarımız toplam 148 mesaj attılar bunda 118 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Salı Ağus. 08, 2017 7:24 pm tarihinde online oldu.
Facebook Sayfamıza da Katılın !!

Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME

Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Empty Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME

Mesaj tarafından Hipotenüs Perş. Ağus. 05, 2010 12:38 pm

Düşlerde Gördüm Seni Söyleyemedim,,,, BİRTANEME Cantanemm

DÜŞLERDE GÖRDÜM SENİ SÖYLEYEMEDİM
BİRTANEM'E

Seni düşündüm gecelerce,
en güzel düşlerimde yaşattım seni.
Ne varsa sana adadım elimdekileri,
sana adadım, yüreğimin her zerresini.
Yanlızca sen sev istedim,
sen sar istedim, yüreğimin her köşesini
Seni sevdim,
sevgilerin en güzelini vermek için. .
Seni gördüm nereye baktıysam,
gözlerime işledim gözlerini.
Ve yalandan uzak,
en temiz sevdayla,
yarınlarımda bir sana yer verdim.
Bir tek, seni yazdım kaderim diye,
bir tek seni istedim, herşeyden çok.
Sen yoksan, anlamsız dünya, anlamsız yaşamak.
Sensizliği, ölümden bin beter bildim.

Gülüyorsam, mutluysam, bunca çileye inat,
bilirim ki, bu senin eserin.
Bir tek senin kollarındayken,
yaşamayı seviyorsam,
senin kollarındayken acıları siliyorsam,
her ne kadar kabul etmesende,
ben seni, daha çok seviyorsam,
biliyorum ki, bu senin eserin......

Ve, hiç bir zaman anlatamam, seni sevmenin tadını.
Ve, doymaz yüreğim,
doymaz ellerim, bedenim, seni sevmeye..
Bunca sene sonra seviyorsam kendimi,
sen sevdiğin içindir beni.
Ve seviyorsam seni,
bana sevmeyi öğrettiğin içindir.
Sevebildiğim tek insan, sen olduğun içindir.
Biliyorum ki;
ne zaman dolsa gözlerim, bir an acıyla,
sen sileceksin gözyaşlarımı.
Ne zaman sarılacak bir beden arasam,
sen saracaksın beni.
Ve, senin sıcaklığında tanıyacağım şefkati.
Seninle gülecek, seninle ağlayacağım.
Benim bildiğim tek gerçek,
sen olacaksın hep.
Ve ben,

en güzel şiirlerimi sana saklayacağım,
en güzel düşlerimi sana..
Sen yeter ki,
yarınlarda, bugünkü gibi, sev beni.
Senin sarhoşluğundan, hiç ayılmasın yüreğim.
Ve, ecele kadar,
benimle kal, yanlız benimle.
Seviyorum seni,
ve bir ömür yaşatacağım,
yüreğimde SEVGİNİ............

Alıntı
Hipotenüs
Hipotenüs
Admin

http://hayalgibi.forum.st

- Similar topics