EDEBİYAT FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Yağmur
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:13 pm tarafından onurturanli

» KARANLIK
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:11 pm tarafından onurturanli

» UNUTMA.
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:04 pm tarafından onurturanli

» Çeviri - Sözlük Siteleri
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:17 pm tarafından Hipotenüs

»  PC Duvar Kağıdı Siteleri
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:17 pm tarafından Hipotenüs

» Resim Siteleri - Resim Arşivleri
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:16 pm tarafından Hipotenüs

» Arama Motorları
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:16 pm tarafından Hipotenüs

» Müzik Dinleme Siteleri
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:15 pm tarafından Hipotenüs

» E-Mail Siteleri
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:15 pm tarafından Hipotenüs

» Video İzleme Siteleri

» sizce kaç varlık sayılmıştır?
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:14 pm tarafından Hipotenüs

» adem ve havva...!
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:13 pm tarafından Hipotenüs

En iyi yollayıcılar
Admin (60)
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Vote_lcap2Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Voting_bar2Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Vote_rcap2 
Hipotenüs (52)
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Vote_lcap2Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Voting_bar2Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Vote_rcap2 
Hikmet (13)
nilüfer (7)
siirdostu (5)
anahro (4)
mst.altay (3)
onurturanli (3)
hakan (2)
duyarganc (2)

Anahtar-kelime

Ziyaretçi Defteri
Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Ziyare12
Istatistikler
Toplam 35 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Dava

Kullanıcılarımız toplam 148 mesaj attılar bunda 118 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Salı Ağus. 08, 2017 7:24 pm tarihinde online oldu.
Facebook Sayfamıza da Katılın !!

Uzak Bir Düştü Seni Sevmek...

Uzak Bir Düştü Seni Sevmek... Empty Uzak Bir Düştü Seni Sevmek...

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ocak 23, 2010 1:45 am

Zaman nasıl geçiyor bilemiyorum. Daha dün gibiydi seninle tanışmamız , uzaktan bakıyordum sana kim bu diyordum, yıllar sonra ilk kez birini merak etmiştim, yıllar sonra ilk kez birine bakarken gözlerim dalmıştı. Sonra düştüm ardına yürüdüm cesaret edemedim seninle konuşmaya, oysa ben hiç ama hiç çekinmezdim. Yaklaştım sana seslenecektim, merhaba diyecektim dilim tutuldu sustum. Bakakaldım ardından sen yürüdün ben donakaldım. İçimde bir yerlere ateş düştü yıllar sonra, biliyordum bu ateşin biliyordum bu sancının sonunu. Galiba yeniden aşık oluyor yeniden seviyordum. Günler birbirini kovalarken hep seni görmek umudu vardı içimde, yine görecektim biliyorum ve bir gün çıktın karşıma.
İşte o gün içimdeki cesaretsizliğe inat yaklaştım yanına usul usul. Tanışmak isterken kalbimin taşlaşmışlığına inat sıcaklığımı verdim sana gülümseyişi unutan birinin tebessümünün sıcaklığıyla yaklaştım. Sana seni seviyorum diyemedim ama Sana kendimi anlattım....Sonunda tanıyordum seni ve biliyordumki sen artık benimdin benim olacaktın. Seni yaşamaya başladım içimde derin kaygılarla. Biliyordum hayatımdaki her güzel şey gibi sende gidecektin, gitmeden önce yaşamalıydım seni ve yaşadımda noksanları olsada...

Seni üzdüm biliyorum yanlışlarımın arkasanı sığınıyorum şimdi ve kendimi avutuyorum o şimdi uzakta olsa bir şehirde mutlu ve belki hala beni seviyordur diye...Kızma ne olur bana seni tahminlerin ötesinde sevdim. Ağladım yokluğuna, sustum sen gittikten sonra ve artık hiç gülmüyorum. Şekeri elinden alınmış bir çoçuk gibiyim sensiz günlerde...
Şimdi düşlerime dönüyorum içinde seni bulduğum seni yaşadığım.

Serdar Yıldırım

Admin
Admin

http://edebiyat.forumotion.com

- Similar topics