EDEBİYAT FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Yağmur
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:13 pm tarafından onurturanli

» KARANLIK
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:11 pm tarafından onurturanli

» UNUTMA.
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 3:04 pm tarafından onurturanli

» Çeviri - Sözlük Siteleri
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:17 pm tarafından Hipotenüs

»  PC Duvar Kağıdı Siteleri
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:17 pm tarafından Hipotenüs

» Resim Siteleri - Resim Arşivleri
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:16 pm tarafından Hipotenüs

» Arama Motorları
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:16 pm tarafından Hipotenüs

» Müzik Dinleme Siteleri
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:15 pm tarafından Hipotenüs

» E-Mail Siteleri
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:15 pm tarafından Hipotenüs

» Video İzleme Siteleri

» sizce kaç varlık sayılmıştır?
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:14 pm tarafından Hipotenüs

» adem ve havva...!
Yürek Kırıntıları ::______ EmptyPerş. Ağus. 05, 2010 1:13 pm tarafından Hipotenüs

En iyi yollayıcılar
Admin (60)
Yürek Kırıntıları ::______ Vote_lcap2Yürek Kırıntıları ::______ Voting_bar2Yürek Kırıntıları ::______ Vote_rcap2 
Hipotenüs (52)
Yürek Kırıntıları ::______ Vote_lcap2Yürek Kırıntıları ::______ Voting_bar2Yürek Kırıntıları ::______ Vote_rcap2 
Hikmet (13)
nilüfer (7)
siirdostu (5)
anahro (4)
mst.altay (3)
onurturanli (3)
hakan (2)
duyarganc (2)

Anahtar-kelime

Ziyaretçi Defteri
Yürek Kırıntıları ::______ Ziyare12
Istatistikler
Toplam 35 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Dava

Kullanıcılarımız toplam 148 mesaj attılar bunda 118 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 41 kişi Salı Ağus. 08, 2017 7:24 pm tarihinde online oldu.
Facebook Sayfamıza da Katılın !!

Yürek Kırıntıları ::______

Yürek Kırıntıları ::______ Empty Yürek Kırıntıları ::______

Mesaj tarafından Hipotenüs Perş. Ağus. 05, 2010 12:39 pm

YÜREK KIRINTILARI

Yürek Kırıntıları ::______ Ayrac68

Yaşadığımızı sandığımız, aslında sürekli yıkıntılarını toplamakla uğraştığımız bir sevgiyi sürdürmeye çalışmışız.
Hiç yanılmam sanmıştım,sonu ne olursa olsun...
Ama yıkıntılar arasında sevgiyi yaşayamamaktan yoruluyormuş insan,ve her geçen gün kendimizi de yıkıntılar arasında kaybediyormuşuz belki de hiç farkında olmadan...
Herkes sevginin fedakarlık istediğini söylese de fedakarlık için sevgiyi yaşamak gerekiyormuş, yaşanılmayan için fedakarlık yapılmaz...
Üzülmekten yoruldum.seni üzmekten de,beklemekten yoruldum,neyi beklediğimi bilmeden özlemekten de yoruldum,en çok da düşünmekten!!!!!
Susmaktan yoruldum,sürekli susup içimde avazım çıktığı kadar haykırmaktan.
Hep kendimle baş başa kalıp, hep kendime sığınmaktan YORULDUM...
Ama öğrendim artık aşk yaşanıldığı sürece vardır.

Sen yoksun, Ben yokum...

O zaman aşkın olmasını da beklemiyorum artık.
O da olmasın artık, eğer sürekli kendimi hesapsızca sorgulayacaksam eğer kendi iç savaşımda sürekli kendime yenik düşeceksem eğer yaşamadığım bir aşk için sürekli üzüleceksem ve hep üzeceksem seni, OLMASIN...
Zaten hiç yokmuş,var olduğunu sayarak kandırmışız kendimizi,ya da ben hep kandırmışım kendimi...
Artık seni sana bıraktım ben zaten hep kendimleydim ve hep kendimi paylaştım.
Artık al kendini benden ve yaşamak istediğin gibi yaşa aşkı, hayatı, kendini. Yaşamak istediğin ne varsa kendince yaşa çünkü ben yoruldum artık ben yokum...
Yıkık bir sevginin yıkıntılarını toplamakla uğraşma...
Hiçbir zaman yıkılmayacak bir sevgi için savaşını ver...
Ben bu savaşta yenik düştüm.
Ama...
Ne kadar yenik düşsem de, ne kadar üzülsem de güzel yanları da vardı seni yaşamanın, tabi yaşadığım kadarının...
Seninle yaşanılan güzeldi,bazen acıtsa da seni özlemek güzeldi,bazen ağlatsa da kavgalarımız güzeldi,hep ihtiyaç duyduğumuzda birbirimizin yanında olamasak da beklemek güzeldi,

Ve seni tanımak da güzeldi...

Yürek Kırıntıları ::______ Ayrac68

Alıntı
Hipotenüs
Hipotenüs
Admin

http://hayalgibi.forum.st